CHCEŠ SA STAŤ VODIČOM?

Tu sa dozvieš ako sa k nám prihlásiš

PRIHLÁSNIE DO KURZOV  A  ,   B

  • Ak máš si záujemca o výcvik vodičského oprávnenia skupín A,B,  potrebuješ si rezervovať miesto v najbližšom otvorenom kurze. 
  • V prvom rade nás kontaktuj buď telefonicky alebo formou emailu zároveň s druhým krokom. Ako druhý krok je potrebné vytlačiť si prihlášku, vyplniť a následne nám ju poslať emailom alebo doniesť osobne. 
  • Ďalší dôležitý dokument je ŽIADOSŤ O UDELENIE VODIČSKÉHO OPRÁVNENIA, ktorú si treba vytlačiť OBOJSTRANNE, vypísať a potvrdiť u obvodného lekára spolu s DOKLADOM O ZDRAVOTNEJ SPOSOBILOSTI ŽIADATEĽA O UDELENIE VODČSKÉHO OPRÁVNENIA. (Ak nemáš 18, nezabudni aby ti Žiadosť o vodičké oprávnenie potvrdil aj zákonný zástupca) 
  • KEĎ OBVODNÝ LEKÁR TIETO DVA DOKUMENTY POTVRDÍ, TREBA NÁM ICH DONIESŤ NA ZÁPIS DO KURZU, KTORÉHO DÁTUM TI OZNÁMIME.

VŠEtky potrebné vzory dokumentov a spôsob vypĺňania nájdete nižšie v sekcií dokumenty

PRIHLÁSENIE DO KURZOV     T,  C,  CE,  D

Ak máš si záujemca o výcvik vodičského oprávnenia skupín t,C,CE,D A potrebuješ si rezervovať miesto v najbližšom otvorenom kurze.
  •   V prvom rade nás kontaktuj buď telefonicky alebo formou emailu zároveň s druhým krokom. Ako druhý krok je potrebné vytlačiť si prihlášku, vyplniť a následne nám ju poslať emailom alebo doniesť osobne. 
  •  Ďalší dôležitý dokument je ŽIADOSŤ O UDELENIE VODIČSKÉHO OPRÁVNENIA, ktorú si treba vytlačiť, vypísať a potvrdiť u obvodného lekára spolu s DOKLADOM O ZDRAVOTNEJ SPOSOBILOSTI ŽIADATEĽA O UDELENIE VODČSKÉHO OPRÁVNENIA. KEĎ OBVODNÝ LEKÁR TIETO DVA DOKUMENTY POTVRDÍ, TREBA NÁM ICH DONIESŤ NA ZÁPIS DO KURZU, KTORÉHO DÁTUM TI OZNÁMIME.
  •    Psychologickému vyšetreniu je povinný podrobiť sa:
  • KU KURZU JE ĎALEJ POTREBNÉ PRILOŽIŤ DOKLAD O PSYCHOLOGICKOM VYŠETRENÍ; 
  •    a) žiadateľ o udelenie vodičského oprávnenia skupiny C1, C1E, C, CE, D1, D1E, D a DE,
  • b) iná osoba, ktorej taká povinnosť vyplýva podľa tohto zákona.


VŠEtky potrebné vzory dokumentov a spôsob vypĺňania nájdete nižšie v sekcií dokumenty

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE

NA VODIČÁK AKO 16 ROČNÝ?

NA KURZ o vodičské oprávnenie skupiny B sa môžeš prihlásiť už ako 16 ročný. Jedinou podmienkou je, aby si skúšky absolvoval až v 17-tich. 
kurz absolvuješ v 16-tich a skúšky v 17-tich
Aby si na záverečné skúšky nemusel dlho čakať, odporúčame prihlásiť sa na kurz cca 3 mesiace predtým, ako osláviš 17. narodeniny.
Po úspešnom zvládnutí záverečných skúšok  kým nebudeš máť 18 môžeš jazdiť len v prítomnosti spolujazdca. 
Ten musí spĺňať nasledujúce podmienky: musí byť držiteľom vodičského oprávnenia skupinyB najmenej 10 rokov, musí byť Tvojím schváleným zákonným zástupcom a musí byť zapísaný orgánom Policajného zboru SR v evidencii vodičov ako spolujazdec. 
Tlačivo nájdeš v sekcií nižšie s náznom Dokumenty.DOKUMENTY

Ako vyzerá záverečná skúška?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec odio. Quisque volutpat mattis eros. Nullam malesuada erat ut turpis. Suspendisse urna nibh, viverra non, semper suscipit, posuere a, pede.